Skip to content

Çözümlerimiz

Birliktearsa ile ev almak isteyen herkesi bir araya getiriyoruz. Arsadan evinize başlayan yolculuğunuzda, en düşük maliyetle ev sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Sunmuş olduğumuz “Arsadan Evim” ve “Önce Arsam Sonra Evim” modellerimiz ile imar ve projelendirmeden inşaat teslimine kadar tüm süreçleri biz takip ediyoruz. İhtiyaç duyacağınız gayrimenkul okur yazarlığı uzmanlığını sizin adınıza biz sağlıyoruz.

Arsadan Evim

Arsa payınızı satın alır daha sonra inşaat maliyeti ödemeden kat karşılığı ile evinizi teslim alırsınız.

Önce Arsam Sonra Evim

Önce evinizin arsa payını satın alır, inşaat başladığı zaman maliyetini taksit taksit ödersiniz.

Birlikteliğin Gücü
Birliktearsa modeli ile daha değerli bir arsa payına, daha uygun bütçelerle sahip olabilirsiniz.

Konut imarlı arsa yatırımı yüksek maliyet demek. Birlikteliğin Gücü, bu durumu tersine çeviriyor. Küçük bütçelerle hızla değeri artacak bir arsanın paydaşı olma imkanı veriyor. Her türlü bireysel tasarruf hızla ve kolayca konut getirili arsaya dönüşüyor.

Güvenceli Ev Sahipliği
Bina Tamamlama Sigortası ile güvenceli konut sahipliği Birliktearsa’da sizi bekliyor.
Bina Tamamlama Sigortası, inşaatın yarım kalma riskini ortadan kaldırarak ev sahibi olmak isteyen herkese ek bir güvence ve koruma sağlar. Bu sigorta ile evinizin sorunsuz teslim edileceğinin güvencesi verilir; inşaat projesinin fizibilitesinin ve müteahhit firmanın yeterliliğinin sigorta şirketi tarafından onaylanmasıyla birlikte iş ortakları, projeyi birlikte geliştiren tüm taraflar, müteahhit ve hak sahipleri olası risklere karşı güvence altına alınır. Böylelikle Birliktearsa ev sahibi olmak isteyen herkese ve tüm iş ortaklarına inşaat sürecinin her aşamasında huzur ve güven sağlar.

Hesaplı Konutlar
Ev sahibi olmak için beklemek mi?

Kendinize ait evinizin arsa payına, en taban maliyetlerle sahip olmanız mümkün. Her bütçenin gayrimenkul piyasasında bir karşılığı var. Yeter ki doğru değerlendirilsin. Birliktearsa’nın her iki modeliyle de önce arsa sonra ev sahibi olmak çok hesaplı. Projenizi seçin, önce arsa payını alın, sonra evinize yerleşin. Yatırımınızı ya da yuvanızı büyütmek için ilk adımı atın.

“Arsadan Eve Giden”

Tüm Süreçlerde Yanınızdayız.

Arsadan ev almanın maliyet avantajıyla Türkiye’nin en hesaplı çözümünü sunuyoruz.

Arsadan eve tüm finansal ve bürokratik süreçleri sizin için takip ediyor, tamamlıyoruz.

Depreme dayanıklı konut üretimi ile temel barınma sorununa erişilebilir fiyatlarla çözüm sunuyoruz.

Copyrigth © 2024 Birliktearsa Tüm Hakları Saklıdır.