Skip to content

Haziran 2024 Konut Satış İstatistikleri: Piyasa Durumu

Konut piyasalarının dinamikleri her geçen ay farklı bir seyir izliyor ve Türkiye için Haziran 2024 konut satış istatistikleri de bu değişimlerin önemli bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. Bizler de her ay değişen bu istatistikleri sizler için derledik. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, Haziran 2024’te Türkiye genelinde toplam 79 bin 313 konut satıldığını görmekteyiz. BuContinue reading “Haziran 2024 Konut Satış İstatistikleri: Piyasa Durumu”

Mayıs 2024 Konut Satış İstatistikleri: Piyasa Durumu

Mayıs 2024 itibariyle Türkiye’de konut satışları, sektördeki güncel gelişmeleri ve piyasa trendlerini yansıtan önemli verilere sahiptir. Bu istatistikler, hem konut alıcıları hem de yatırımcılar için değerli bilgiler sunmaktadır. Mayıs 2024 konut satış istatistiklerini sizler için derledik. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, Mayıs 2024’te Türkiye genelinde toplam 110.588 konut satıldığını görmekteyiz. Bu dönemde konut satışları,Continue reading “Mayıs 2024 Konut Satış İstatistikleri: Piyasa Durumu”

Arsa Yatırımı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Stratejik bir yaklaşım ve doğru adımlarla ilerlendiğinde arsaya yatırım yapmak 2024 yılında kişilere güzel getiriler sağlayabilir. Fakat arsa alırken elbette dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Yazımızda sizlere arsa yatırımından en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi anlattık. Arsa Yatırımı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli? Kazançlı olduğunu ve erişilebilir olduğunu söylediğimiz arsa yatırımını yaparken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibidir.Continue reading “Arsa Yatırımı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?”

Arsa Yatırımı Nedir? Nasıl Yapılır?

Arsa Yatırımı Nedir? Gayrimenkul; barınma ihtiyaçlarının çözülmesi, güvenli bir yatırım aracı olması gibi sebeplerin yanında, sahiplerine güven duygusunu yaşatan bir yatırım aracıdır.  Arsa ise konuta göre daha ulaşılabilir fiyatlı bir gayrimenkul ürünü olarak dikkat çekmektedir. Arsa mı Ev mi? Arsa Yatırımı Nasıl Yapılır? Neden Arsa Alınmalı? gibi sorular son dönemin sıklıkla merak edilen soruları halineContinue reading “Arsa Yatırımı Nedir? Nasıl Yapılır?”

Copyrigth © 2024 Birliktearsa Tüm Hakları Saklıdır.